Latino Solo Zumba Salsation

Latino solo – zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane układy, które zawierają elementy m.in. salsy, samby, rumby,cha-cha-cha, jive i mambo. Pokazywane są kroki i charakterystyczne dla tych tańców ruchy ciała, w szczególności dynamiczne i seksowne ruchy bioder. Tańcząc nauczysz się ładnie poruszać, wzmocnisz mięśnie, nabierzesz pewności siebie i na nowo odkryjesz radość płynącą z tańca!

Salsation – to połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata – salsy, reggae, samby, flamenco i wielu innych. Salsation powstało z połączenia słów „salsa” i „sensation”. Wbrew pozorom, pierwszy człon nazwy nie oznacza wcale nazwy kubańskiego tańca, lecz odpowiada hiszpańskiemu słowu „sos” – bo salsation to pikantna mieszanka stylów tanecznych i dźwięków z różnych stron świata. „Sensation” można z kolei tłumaczyć jako „uczucie”, „wrażenie”, ponieważ zajęcia w równym stopniu angażują ciało, jak i umysł.

ZUMBA to połączenie tańca, fitnessu i porywającej latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki.

ZUMBA jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawękształtuje naszą sylwetkę, poprawia kondycję fizyczną, powoduje, że spalamy ogromną ilość kalorii i zrzucamy zbędne kilogramy, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami.

Close Menu